Carpenter Division
|
King Division
|
Boys First Team
|
Boys First Team
|
Matt Anderson |
So. |
Midland Park |
Ryan Bravo |
Sr. |
Saddle Brook |
Tim Daly |
So. |
Glen Rock |
Chris Gregory |
Midl |
Midland Parfk |
Brian Hook |
Sr.
|
Glen Rock |
Ryan Mulholland |
So.
|
Glen Rock |
Dave Steenstra |
So.
|
Eastern Christian |
Miek Tolsma |
Sr.
|
Eastern Christian |
Brian White |
m |
Saddle Brook |
|
Guy Chetta |
So.
|
Garfield |
Armin Diaz |
Sr.
|
Manchester Regional |
Mike Ettore |
So.
|
Hawthorne |
Jesse Ortiz |
Sr.
|
Manchester Regional |
Hemal Patel |
So.
|
Garfield |
Dave Perfetti |
So.
|
Garfield |
Devon Singletary |
So.
|
Passaic Tech |
Jerry Wich |
Sr.
|
Garfield |
Mike Zbijewski |
m
|
Garfield |
|
Boys Second Team
|
Boys Second Team
|
Mark Bradley |
So. |
Saddle Brook |
Aaron Dykstra |
Sr. |
Eastern Christian |
Chris Guerriero |
So. |
Saddle Brook |
Takauya Hiramoto |
Sr. |
Waldwick |
Brad Jacobs |
So. |
Eastern Christian |
Pat McKeever |
So. |
Midland Park |
Alex Noyes |
So. |
Eastern XChristian |
Chris Plein |
Sr. |
Glen Rock |
Andrew Rogers |
m |
Glen Rock |
|
Johnathan Iturrino |
Jr.
|
Manchester Regional |
Manny Leon |
Sr.
|
Manchester Regional |
John Navarette |
Sr.
|
Garfield |
Winder Perez |
Jr.
|
Manchester Regional |
Stephen Quinonez |
So.
|
Manchester Regional |
Joe Regensburg |
Sr.
|
Hawthorne |
Joe Sciacchetano |
Sr.
|
Pompton Lakes |
Richard Sibert |
Sr.
|
Passaic Tech |
Anthony Viola |
a
|
Garfield |
|
Boys Honorable Mention
|
Boys Honorable Mention
|
Luis Flores |
Jr.
|
Don Bosco Tech |
Jesse Frayne |
Sr.
|
Saddle Brook |
Chris Licata |
Jr.
|
Glen Rock |
Dan Slagle |
Fr.
|
Waldwick |
Justin VanDenend |
So.
|
Eastern Christian |
Jim Walker |
So.
|
Midland Park |
|
Tom Lignal |
Jr.
|
Hawthorne |
Jesus Ortega |
Sr.
|
Manchester Regional |
Rick Resado |
Jr.
|
Passaic Tech |
Tom Reynold |
Fr.
|
Garfield |
John Szolusha |
So.
|
Pompton Lakes |
Mike Markarski |
So.
|
Secaucus |
|
Girls First Team
|
Girls First Team
|
V.J. Berta |
Jr.
|
Ridgefield |
Jomhon Gandia |
Sr.
|
St. Mary |
Rich Jedrzejck |
Jr.
|
Becton |
Robert Kein |
Fr.
|
Becton |
Adam Kobylarz |
So.
|
St. Mary |
Mike Markarski |
So.
|
Secaucus |
Kevin Mehnert |
Fr.
|
North Arlington |
Ryan Swetits |
So.
|
St. Mary |
Duc Tran |
So.
|
Secaucus |
|
Nova Hanna |
Sr.
|
Ridgefield |
Tracy Hickey |
Jr.
|
Ridgefield |
Renee Knurowski |
Jr.
|
Becton |
Amanda Laverty |
Jr.
|
Ridgefield |
Courtney Reggo |
Jr.
|
Ridgefield |
Allison Sinclair |
Fr.
|
Ridgefield |
Stephanie Sinclair |
Fr.
|
Ridgefield |
Denies Swedeski |
Jr.
|
North Arlington |
Denee Vadell |
Fr.
|
Becton |
|
Girls Second Team
|
Girls Second Team
|
V.J. Berta |
Jr.
|
Ridgefield |
Jomhon Gandia |
Sr.
|
St. Mary |
Rich Jedrzejck |
Jr.
|
Becton |
Robert Kein |
Fr.
|
Becton |
Adam Kobylarz |
So.
|
St. Mary |
Mike Markarski |
So.
|
Secaucus |
Kevin Mehnert |
Fr.
|
North Arlington |
Ryan Swetits |
So.
|
St. Mary |
Duc Tran |
So.
|
Secaucus |
|
Maryem Elves |
Sr.
|
Harrison |
Holly Bann |
Jr.
|
Secaucus |
Glennys Chaves |
Sr.
|
Harrison |
Vanessa Danielski |
Sr.
|
St. Mary |
Zayda Franco |
So.
|
Harrison |
Jessica Herrera |
Jr.
|
Secaucus |
Karen Mercado |
So.
|
Secaucus |
Mary Spina |
Fr.
|
Secaucus |
Meghan Wilk |
Fr.
|
Becton |
|
Girls Honorable Mention
|
Girls Honorable Mention
|
V.J. Berta |
Jr.
|
Ridgefield |
Jomhon Gandia |
Sr.
|
St. Mary |
Rich Jedrzejck |
Jr.
|
Becton |
Robert Kein |
Fr.
|
Becton |
Adam Kobylarz |
So.
|
St. Mary |
Mike Markarski |
So.
|
Secaucus |
Kevin Mehnert |
Fr.
|
North Arlington |
|
Patty Donovan |
Jr.
|
Secaucus |
Virgen Garcia |
Fr.
|
Becton |
Melissa Greck |
So.
|
Harrison |
Kristin Knurowski |
Fr.
|
Becton |
Daniela Mantilla |
Sr.
|
Secaucus |
Janine Marfino |
Jr.
|
North Arlington |
Angie Peso |
Jr.
|
North Arlington |
Joella Pounds |
So.
|
St. Mary |
|